DER0705-220
DER0705-220 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; 0.33A; R: 0.94Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.22mH
Operating current: 0.33A
Resistance: 0.94Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 2520 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 220uH; 0.33A; R: 0.94Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.22mH, Operating current: 0.33A, Resistance: 0.94Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Operating temperature: -40...85°C.