DER0705-330
DER0705-330 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 0.27A; R: 1.4Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.33mH
Operating current: 0.27A
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Resistance: 1.4Ω
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 4553 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 330uH; 0.27A; R: 1.4Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.33mH, Operating current: 0.27A, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Resistance: 1.4Ω, Operating temperature: -40...85°C.