DER0705-470
DER0705-470 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.25A; R: 1.7Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.47mH
Resistance: 1.7Ω
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm
Operating current: 0.25A
на замовлення 59 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.25A; R: 1.7Ω; ±20%; 7.6x7.6x5.1mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.47mH, Resistance: 1.7Ω, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Body dimensions: 7.6x7.6x5.1mm, Operating current: 0.25A.