DES25-01TDK1KWCQF Innodisk USA Corporation
Виробник: Innodisk USA Corporation
Description: 1TB 2.5" SATA SSD 3TE7 EXTENDED
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 7.00mm
Memory Size: 1TB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 550MB/s
Speed - Write: 520MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1TB 2.5" SATA SSD 3TE7 EXTENDED, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.80mm x 7.00mm, Memory Size: 1TB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 520MB/s.