DET01L-12
DET01L-12 MEAN WELL USA Inc.
DET01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.26" H (15.2mm x 7.5mm x 6.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.30" W x 0.26" H (15.2mm x 7.5mm x 6.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції DET01L-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DET01L-12 DET01L-12 Виробник : MEAN WELL MWECS00034_1-2552153.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD 1W 4.5-5.5Vin +/-12V +/-42mA Unreg SMT