DETN01M-12N
DETN01M-12N MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=DETN01-N
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.28" H (15.2mm x 10.9mm x 7.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 157 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1W, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.28" H (15.2mm x 10.9mm x 7.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DETN01M-12N DETN01M-12N Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=DETN01-N Isolated DC/DC Converters - SMD 1W 12Vin +/-12Vout +/-4.2-42mA SMT Unregulated