DETN02N-12N
DETN02N-12N MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=DETN02-N
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.99W
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.36" H (15.2mm x 10.9mm x 9.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 83mA, 83mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1.99 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.99W, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.36" H (15.2mm x 10.9mm x 9.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 83mA, 83mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1.99 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DETN02N-12N DETN02N-12N Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=DETN02-N Isolated DC/DC Converters - SMD 2W 24Vin +/-12Vout +/-8-83mA SMT Unregulated