DETN02N-15N
DETN02N-15N MEAN WELL
search.aspx?prod=DETN02-N
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - SMD 2W,I/P:24VDC;O/P:15V @67mA
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1.98W, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.36" H (15.2mm x 10.9mm x 9.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 66mA, 66mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 1.98 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DETN02N-15N DETN02N-15N Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=DETN02-N Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1.98W
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-SMD Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.60" L x 0.43" W x 0.36" H (15.2mm x 10.9mm x 9.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 66mA, 66mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 1.98 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV