DF1-14A1.33 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: IDC PROTECTOR 14POS 24AWG
Packaging: Bag
Features: 24 AWG
For Use With/Related Products: DF1 Series
Number of Positions: 14
Accessory Type: Cap (Cover)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDC PROTECTOR 14POS 24AWG, Packaging: Bag, Features: 24 AWG, For Use With/Related Products: DF1 Series, Number of Positions: 14, Accessory Type: Cap (Cover).
Інші пропозиції DF1-14A1.33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1-14A1.33 DF1-14A1.33 Виробник : Hirose Connector hiros08616_1-6956372.pdf Headers & Wire Housings 14P IDC PROTECT ACCY 2.5MM PITCH CON