DF1-16A1.33
DF1-16A1.33 Hirose Connector
DF1_12S_2.5R26_05__CL0541_0068_0_05_Catalog_D49650_en.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 16P IDC PROTECT ACCY 2.5MM PITCH CON
на замовлення 2318 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IDC PROTECTOR 16POS 24AWG, Packaging: Bag, Features: 24 AWG, For Use With/Related Products: DF1 Series, Number of Positions: 16, Accessory Type: Cap (Cover), Part Status: Active.
Інші пропозиції DF1-16A1.33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1-16A1.33 Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0541-0068-0-05&productname=DF1-12S-2.5R26(05)&series=DF1&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49650_en Description: IDC PROTECTOR 16POS 24AWG
Packaging: Bag
Features: 24 AWG