DF1-16S-2.5C Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 16POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Part Status: Last Time Buy
Number of Rows: 1
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 16POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Part Status: Last Time Buy, Number of Rows: 1, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.