DF1-4PD-2.5C Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR HSG 4POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 4
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Male Pin
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR HSG 4POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 4, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Male Pin, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 1.