DF1-7S-2.5C Hirose Connector
hiros08635_1-2269438.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 7P F SOCKET CRIMPING SOCKET
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 7POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 7, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Part Status: Last Time Buy, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF1-7S-2.5C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1-7S-2.5C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0541-0068-0-05&productname=DF1-12S-2.5R26(05)&series=DF1&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49650_en Description: CONN SOCKET HSG 7POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 7
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C