DF10M0W1
DF10M0W1 Amphenol Positronic
M012_2006_DragonFly.pdf
Виробник: Amphenol Positronic
Power to the Board DragonFly Gold Plating 10 Pos 20 AWG Copper Alloy Male Straight Angle 2R
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BACKPLANE HOUSING, Packaging: Bulk, Connector Type: Housing for Male Pins, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.106" (2.70mm), Number of Rows: 2, Connector Usage: Plug, Connector Style: Backplane.
Інші пропозиції DF10M0W1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF10M0W1 Виробник : Amphenol Positronic M012_2006_DragonFly.pdf Description: BACKPLANE HOUSING
Packaging: Bulk
Connector Type: Housing for Male Pins
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.106" (2.70mm)