DF11-10DS-2C(20)
DF11-10DS-2C(20) Hirose Connector
DF11_26DP_2DS_252852_2529_CL0543_0544_8_52_Catalog-2448894.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2MM RECEPTACLE HOUSING 10P DUAL ROW CRIMP, REINFORCED LOCK
на замовлення 25058 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Last Time Buy, Number of Rows: 2, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF11-10DS-2C(20) DF11-10DS-2C(20) Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF11%20Datasheet.pdf Description: CONN RCPT HSG 10POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)