Продукція > 3M (TC) > DF2000MA-8-10(60)
DF2000MA-8-10(60)
DF2000MA-8-10(60) 3M (TC)
3mtm-specular-film-df2000ma-technical-data-sheet.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: SPECULAR MIRROR FILM 1=1SHT
Packaging: Bulk
Length: 10.00" (254.0mm)
Type: Specular Film
Width: 8.00" (203.20mm)
Shelf Life: 12 Months
на замовлення 562 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPECULAR MIRROR FILM 1=1SHT, Packaging: Bulk, Length: 10.00" (254.0mm), Type: Specular Film, Width: 8.00" (203.20mm), Shelf Life: 12 Months.