DF20A-50DS-1C
DF20A-50DS-1C Hirose Connector
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF20A-50DS-1C
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings Housing SKT 50 POS 1mm ST
на замовлення 1629 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Beige, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 50, Pitch: 0.039" (1.00mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF20A-50DS-1C DF20A-50DS-1C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF20A-50DS-1C Description: CONN RCPT HSG 50POS 1.00MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 50
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C