DF2132RFA20J
DF2132RFA20J Renesas Electronics Corporation
DF2132.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 2K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V