DF2134AFA20LG
DF2134AFA20LG Renesas Electronics Corporation
DF2134AFA20LG.pdf?t.download=true&u=axiww2
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V