DF22-3S-7.92C(28)
DF22-3S-7.92C(28) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 3POS 7.92MM
Features: Polarizing Key
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.312" (7.92mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 2713 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 3POS 7.92MM, Features: Polarizing Key, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 3, Pitch: 0.312" (7.92mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF22-3S-7.92C(28) DF22-3S-7.92C(28) Виробник : Hirose Connector DF22_Catalog_D31682_en.pdf Power to the Board Housing SKT 3 POS 7.92mm ST Bag