DF22-4P-7.92DS(05)
DF22-4P-7.92DS(05) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HEADER R/A 4POS 7.92MM
на замовлення 2303 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power to the Board HDR 4 POS 7.92mm Sol RA Thru-Hole Bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF22-4P-7.92DS(05) DF22-4P-7.92DS(05) Виробник : Hirose Connector DF22_catalog-938993.pdf Power to the Board HDR 4 POS 7.92mm Sol RA Thru-Hole Bag