DF22-5P-7.92DSA(05)
DF22-5P-7.92DSA(05) Hirose Electric Co Ltd
?file_category_id=4&item_id=43&is_series=1
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HEADER 5POS 7.92MM PCB TIN
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power to the Board HDR 5 POS 7.92mm Sol ST Thru-Hole Bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF22-5P-7.92DSA(05) DF22-5P-7.92DSA(05) Виробник : Hirose Connector DF22_catalog-938993.pdf Power to the Board HDR 5 POS 7.92mm Sol ST Thru-Hole Bag