DF3-10EP-2A
DF3-10EP-2A Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF3-10EP-2A
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Convert From (Adapter End): Plug, Male Pins
Convert To (Adapter End): Plug, Male Pins
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Number of Positions: 10
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Pitch: 0.079" (2.00mm), Convert From (Adapter End): Plug, Male Pins, Convert To (Adapter End): Plug, Male Pins, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Number of Positions: 10.
Інші пропозиції DF3-10EP-2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-10EP-2A DF3-10EP-2A Виробник : Hirose Connector DF3_catalog-939247.pdf Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 10P TIN W/PNL LOCK