DF3-11EP-2C
DF3-11EP-2C Hirose Connector
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF3-11EP-2C
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2MM PLUG HOUSING 11 POS CRIMP
на замовлення 1314 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 11POS 2.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 11, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF3-11EP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-11EP-2C DF3-11EP-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF3-11EP-2C Description: CONN PLUG HSG 11POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 11
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C