DF3-12EP-2C
DF3-12EP-2C Hirose Electric Co Ltd
DF3.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 12POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 12POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF3-12EP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-12EP-2C DF3-12EP-2C Виробник : Hirose Connector DF3_12EP_2C_CL0543_0074_6_00_2DDrawing_0000994970-1612979.pdf Headers & Wire Housings 2MM PLUG HOUSING 12 POS CRIMP