DF3-14EP-2A
DF3-14EP-2A Hirose Electric Co Ltd
?file_category_id=6&item_id=05430279900&is_series=
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 14POS 2MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 14P TIN W/PNL LOCK.
Інші пропозиції DF3-14EP-2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-14EP-2A DF3-14EP-2A Виробник : Hirose Connector DF3_14EP_2A_CL0543_0279_9_00_2DDrawing_0001001114-8978055.pdf Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 14P TIN W/PNL LOCK