DF3-14EP-2C
DF3-14EP-2C Hirose Connector
DF3.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2MM PLUG HOUSING 14 POS CRIMP
на замовлення 504 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 14, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF3-14EP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-14EP-2C DF3-14EP-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF3.pdf Description: CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C