DF3-15EP-2A
DF3-15EP-2A Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF3-15EP-2A
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN ADAPT PLUG/PLUG 15POS 2MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Convert From (Adapter End): Plug, Male Pins
Convert To (Adapter End): Plug, Male Pins
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Number of Positions: 15
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN ADAPT PLUG/PLUG 15POS 2MM, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Pitch: 0.079" (2.00mm), Convert From (Adapter End): Plug, Male Pins, Convert To (Adapter End): Plug, Male Pins, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Number of Positions: 15.
Інші пропозиції DF3-15EP-2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-15EP-2A DF3-15EP-2A Виробник : Hirose Connector DF3_15EP_2A_CL0543_0280_8_00_2DDrawing_0001001114-1612916.pdf Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 15P TIN W/PNL LOCK