DF3-15EP-2C
DF3-15EP-2C Hirose Connector
DF3_10P_2DS_252801_2529_CL0543_0039_5_01_Catalog_D-2486994.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2MM PLUG HOUSING 15 POS CRIMP
на замовлення 1205 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 15POS 2.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 15, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Male Pin, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Інші пропозиції DF3-15EP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-15EP-2C DF3-15EP-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF3.pdf Description: CONN PLUG HSG 15POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 15
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Male Pin
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C