DF3-5S-2R28 Hirose Electric Co Ltd
DF3.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 5POS IDC 28AWG TIN
Packaging: Tube
Features: Closed End
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 5
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Wire Type: Discrete
Cable Termination: IDC
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 5POS IDC 28AWG TIN, Packaging: Tube, Features: Closed End, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 5, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Wire Type: Discrete, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 1.