DF3-8S-2R28(05) Hirose Electric Co Ltd
DF3.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 8POS IDC 28AWG TIN
Packaging: Bulk
Features: Closed End
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 28 AWG
Number of Positions: 8
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Wire Type: Discrete
Cable Termination: IDC
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 8POS IDC 28AWG TIN, Packaging: Bulk, Features: Closed End, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 28 AWG, Number of Positions: 8, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Female Socket, Wire Type: Discrete, Cable Termination: IDC, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF3-8S-2R28(05)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3-8S-2R28(05) DF3-8S-2R28(05) Виробник : Hirose Connector DF3_catalog-939247.pdf Headers & Wire Housings 2MM IDC RECPTACLE 8P 28AWG TIN