DF3028X25V
DF3028X25V Renesas Electronics Corporation
h83028-h83028f-ztat-group-hardware-manual?language=en
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100TQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 100-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Program Memory Size: 384KB (384K x 8)
RAM Size: 16K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: H8/300H
Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: SCI, SmartCard
Peripherals: DMA, PWM, WDT
Number of I/O: 70
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Program Memory Size: 384KB (384K x 8), RAM Size: 16K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: H8/300H, Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: SCI, SmartCard, Peripherals: DMA, PWM, WDT, Number of I/O: 70, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF3028X25V Виробник : Renesas Electronics REN_rej09b0083_h83028_MAH_20030919-2846534.pdf 16-bit Microcontrollers - MCU MCU 5V 384K,Pb-Free 100-TQFP