Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF30FB-40DS-0.4V(82)
DF30FB-40DS-0.4V(82)
DF30FB-40DS-0.4V(82) Hirose Connector
DF30_CL0684-1103-1-82_2d-1612973.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 40P DR SMT RECEPT W/FITTING, NO BOSS
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.035" (0.88mm), Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm), Mated Stacking Heights: 0.9mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF30FB-40DS-0.4V(82) DF30FB-40DS-0.4V(82) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0684-1276-0-81&productname=DF30RC-60DP-0.4V(81)&series=DF30&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D48588_en Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.035" (0.88mm)
Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm)
Mated Stacking Heights: 0.9mm