DF30FC-30DP-0.4V(82)
DF30FC-30DP-0.4V(82) Hirose Electric Co Ltd
DF30FC-xxDS-0.4V(82).pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HDR 30POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.031" (0.80mm)
Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm)
Mated Stacking Heights: 0.9mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 30POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.031" (0.80mm), Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm), Mated Stacking Heights: 0.9mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.