Продукція > SINBON > DF36A40PP-UL42S110
DF36A40PP-UL42S110
DF36A40PP-UL42S110 SINBON
DF36A40PP-UL42S110.pdf
Виробник: SINBON
Description: DF36A 40P DOUBLE-ENDED, 110MM
Packaging: Bulk
Features: Latch Holder
Connector Type: Plug to Plug
Contact Finish: Gold
Color: Green, Ribbon
Length: 0.361' (109.98mm, 4.33")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 40
Number of Rows: 1
Cable Termination: Solder
Pitch - Cable: 0.016" (0.40mm)
Pitch - Connector: 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DF36A 40P DOUBLE-ENDED, 110MM, Packaging: Bulk, Features: Latch Holder, Connector Type: Plug to Plug, Contact Finish: Gold, Color: Green, Ribbon, Length: 0.361' (109.98mm, 4.33"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 40, Number of Rows: 1, Cable Termination: Solder, Pitch - Cable: 0.016" (0.40mm), Pitch - Connector: 0.016" (0.40mm), Part Status: Active.