DF4-10PA-2R28
DF4-10PA-2R28 Hirose Electric Co Ltd
DF4.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN WIRE IDC 10POS 28AWG PCB RA
Packaging: Bulk
Features: Closed End
Connector Type: Individual Wires
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Wire Gauge: 28 AWG, Stranded
Number of Positions: 10
Cable Termination: IDC
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: CONN WIRE IDC 10POS 28AWG PCB RA, Packaging: Bulk, Features: Closed End, Connector Type: Individual Wires, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Wire Gauge: 28 AWG, Stranded, Number of Positions: 10, Cable Termination: IDC, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 1.