DF4-12P-2C
DF4-12P-2C Hirose Electric Co Ltd
DF4.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HSG CRIMP 12POS
Packaging: Bulk
Features: Contacts Not Included
Connector Type: Housing
Color: Black
Number of Positions: 12
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 12POS, Packaging: Bulk, Features: Contacts Not Included, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 12, Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF4-12P-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-12P-2C DF4-12P-2C Виробник : Hirose Connector DF4_12P_2C_CL0544_0013_8_00_Catalog_D49652_en-2487010.pdf Headers & Wire Housings 2.0MM SNGL ROW PLUG 12P HOUSING