DF4-13P-2C
DF4-13P-2C Hirose Electric Co Ltd
DF4.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HSG CRIMP 13POS
Color: Black
Number of Positions: 13
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 13POS, Packaging: Bulk, Features: Contacts Not Included, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 13, Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF4-13P-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-13P-2C DF4-13P-2C Виробник : Hirose Connector DF4_13P_2C_CL0544_0014_0_00_2DDrawing_0000992288-1613683.pdf Headers & Wire Housings 2.0MM SNGL ROW PLUG 13P HOUSING