DF4-14P-2C
DF4-14P-2C Hirose Connector
DF4_12P_2C_CL0544_0013_8_00_Catalog_D49652_en-2487010.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.0MM SNGL ROW PLUG 14P HOUSING
на замовлення 2764 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 14POS, Packaging: Bulk, Features: Contacts Not Included, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 14, Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF4-14P-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-14P-2C DF4-14P-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF4.pdf Description: CONN HSG CRIMP 14POS
Color: Black
Number of Positions: 14
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)