DF4-15P-2C
DF4-15P-2C Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF4-15P-2C
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HSG CRIMP 15POS
Color: Black
Number of Positions: 15
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 1
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 15POS, Packaging: Bulk, Features: Contacts Not Included, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 15, Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF4-15P-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-15P-2C DF4-15P-2C Виробник : Hirose Connector DF4_catalog-939313.pdf Headers & Wire Housings 2.0MM SNGL ROW PLUG 15P HOUSING