DF4-22DP-2C
DF4-22DP-2C Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF4-22DP-2C
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HSG CRIMP 22POS
Color: Black
Number of Positions: 22
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 22POS, Features: Contacts Not Included, Packaging: Bulk, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 22, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF4-22DP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-22DP-2C DF4-22DP-2C Виробник : Hirose Connector DF4_22DP_2C_CL0544_0087_4_00_2DDrawing_0000992306-1613578.pdf Headers & Wire Housings 2.0MM DBL ROW PLUG 22P HOUSING