DF4-30DP-2C
DF4-30DP-2C Hirose Connector
DF4_12P_2C_CL0544_0013_8_00_Catalog_D49652_en-8800930.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.0MM DBL ROW PLUG 30P HOUSING
на замовлення 1652 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 30POS, Packaging: Bag, Features: Contacts Not Included, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 30, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF4-30DP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-30DP-2C DF4-30DP-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF4.pdf Description: CONN HSG CRIMP 30POS
Packaging: Bag
Features: Contacts Not Included
Connector Type: Housing
Color: Black
Number of Positions: 30
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)