DF50A-11S-1C
DF50A-11S-1C Hirose Connector
DF50_20DP_1H_252851_2529_CL0665_0016_5_51_Catalog_-2487004.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 11P 1.0MM PITCH CRIMP HOUSING
на замовлення 2053 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 11POS 1.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 11, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF50A-11S-1C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF50A-11S-1C DF50A-11S-1C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF50_Series.pdf Description: CONN SOCKET HSG 11POS 1.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 11
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C