DF51-30DEP-2C
DF51-30DEP-2C Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF51-30DEP-2C
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 30POS 2.00MM
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings 30P 2R 2MM 2A INLINE PLUG AWG 28 to 24.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF51-30DEP-2C DF51-30DEP-2C Виробник : Hirose Connector DF51_10DEP_2C_CL0543_5074_0_00_Catalog_D167756_en-2487009.pdf Headers & Wire Housings 30P 2R 2MM 2A INLINE PLUG AWG 28 to 24