DF60AA160 module
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
  • BRIDGE RECTIFIER, 3PH
  • No. of Phases:3
  • Voltage Vrrm:1600V
  • Termination Type:Screw
  • Case Style:Module
  • External Depth:35mm
  • External Length / Height:80mm
  • External Width:35mm
  • Isolation voltage:2500V
  • Max Current Ifs:1000A
  • Max Output Current:60A
  • RMS Input Voltage:1600V