DF62-2S-2.2C
DF62-2S-2.2C Hirose Electric Co Ltd
DF62_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.