DF62-3EP-2.2C
DF62-3EP-2.2C Hirose Electric Co Ltd
DF62_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 3POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 3POS 2.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 3, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.