DF62W-2S-2.2C(11)
DF62W-2S-2.2C(11) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HOUSING 2POS
Packaging: Bag
Features: Water Resistant
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HOUSING 2POS, Packaging: Bag, Features: Water Resistant, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.