Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF62W-3S-2.2C(11)
DF62W-3S-2.2C(11)
DF62W-3S-2.2C(11) Hirose Connector
DF62_catalog.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings
на замовлення 326 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HOUSING 3POS, Packaging: Bag, Features: Water Resistant, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 3, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62W-3S-2.2C(11) Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF62_catalog.pdf Description: CONN PLUG HOUSING 3POS
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)