DF7-2S-3.96C
DF7-2S-3.96C Hirose Electric Co Ltd
DF7.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 2POS 3.96MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Number of Rows: 1
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 2POS 3.96MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.156" (3.96mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Number of Rows: 1.